«1...5354555657...76»

Felhasználó
10 éve
szerintem csinálj és ha nem jó akkor megy gyakorlásra jó volt.
"na meg kell egy banán"
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
"Challange accepted!" ;)

Felhasználó
10 éve
és milyen mod lesz? a készitéséről tehetsz ki képeket majd.

Felhasználó
10 éve
inaktív leszek decemberig sorry
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
akkor ki leszel rúgva.Ez csak vicc volt

Felhasználó
10 éve
amúgy nekem valami red alert 3 volt az alap ötletem(http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hoDso9YiakM) pl: az épületei és a gyalogság fegyverzetinek elkészítése + valahogy betenni egy 3. csapatot de ez valszeg már nem fog menni :)
bár lehetséges, hogy más lesz, esteleg ha többet tudok a játékról, akár crysis 2 modot is csinálnék...
És előre szólok 1 - 2 hónap lesz amíg készítem illetve küldhettek ötleteket is de onnantól majd a modok szobába írjatok...

Legutóbb szerkesztve hamb által.


Felhasználó
10 éve
már elég sok filmet néztem netten de a mai az nagyon is tetszett azt ezen a héten még egyszer megnézem.A film cime tűzgyűrű.
itt a trailer-je
http://videa.hu/videok/film-animacio/tuzgyuru-2-szinkronos-elozetes-V8eeDHhztjn71vBY
A videót a "mozi filmek" fórum részen lehet megnézni. Aki megnézi annak jó szórakozást.

Felhasználó
10 éve
már elég sok filmet néztem netten de a mai az nagyon is tetszett azt ezen a héten még egyszer megnézem.A film cime tűzgyűrű.
itt a trailer-je
http://videa.hu/videok/film-animacio/tuzgyuru-2-szinkronos-elozetes-V8eeDHhztjn71vBY
A videót a "mozi filmek" fórum részen lehet megnézni. Aki megnézi annak jó szórakozást.

ezt láttam kb 1.5 hónapja szerintem nagyon jó,csak ajánlani tudom ;)

Legutóbb szerkesztve feketepárduc által.

Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
elég valószinű az hogy pár horror filmet törlök a oldalról mivel vannak it olyanok akik ezekhez túl "félősek,fiatalok"

pl egy példa:
sinister-trailer-570x350.jpg


műfaj: horror


történet: A filmben Ethan Hawke új házba költözik, ahol régen egy boldog család lakott, de kegyetlenül megölték őket. Hawke karaktere azt reméli, hogy új otthonában megszállja az ihlet és a világ legjobb krimijét fogja papírra vetni. A padláson rálel egy dobozra, amelyben régi felvételek találhatóak. A kíváncsiságtól hajtva lejátssza az első tekercset, megismeri a ház előző lakóit, majd jönnek a rémisztő pillanatok, ahol majd maga alá csinál félelmében.

nem annyira szép ez a film.
amikor közvetlen közelről van filmezve az hogy egy örült fűnyiró gépel átmegy egy családnak a fején. Meg amikor vizbe folytja egy másik családot.


hogy miért mondom ezt ide kattintva lehet megnézni a trailert. Aki tudja nézze meg. És fogja tudni hogy miért nem lesz több horror film fent.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
GTA 5
Battlefield 4
kinek melyik játék kell????
«1...5354555657...76»